Prezes PiS, Jarosław Kaczyński, powiedział, że doszło do nieudolnego sfałszowania taśmy albo jej odczytu i mają do czynienia z sytuacją złamania prawa. W związku z tym postanowili złożyć zawiadomienie o przestępstwie.

Zawiadomienie to dotyczy niedopełnienia obowiązków albo ich przekroczenia przez prokuratorów i biegłych. Kaczyński powiedział, że może chodzić o fałszowanie dokumentacji. Jego zdaniem należy sprawdzić, kto sprawił, że doszło do ujawnienia dokumentu, który został stworzony przez biegłych.

Jarosław Kaczyński stwierdził, że „Osoby odpowiednio przygotowane sprawdzają, że ta metoda nie mogła doprowadzić do tego, że zwiększono ilość słów, które zostały odczytane. W ogóle nie miała z tego punktu widzenia żadnego znaczenia.” Poza tym powiedział, że mieli inne dowody na to, że doszło do działań, które są niezgodne z prawem.
Wiele argumentów potwierdza fakty, że doszło do nadużycia, które służy kampanii wyborczej. A to jest również nadużycie procesowe.
Wypowiadał się także Antoni Macierewicz, który oznajmił, że nowa metoda Pawła Artymowicza jest fikcją. To wytwór operacji medialnej, która nie ma nic wspólnego z fachową ekspertyzą. Zrobił to człowiek, który z gór był źle nastawiony do pilotów.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pis-zawiadamia-o-przestepstwie-ws-stenogramow-z-tu-154m/05819m


Argumenty przeciw:

Chcesz skomentować? Napisz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze na Facebooku:

komentarzy

Post Navigation